Novembris jauniešu centrā - piedzīvojumi turpinās!02.12.2019

Kas labs notika novembrī? Kā parasti – daudz kas labs! Divdesmit piesātinātas darba dienas, un katra no tām kā piedzīvojums! Lasi raksta turpinājumu, lai uzzinātu, kā mums gājis! Un noteikti apskati arī krāsaino bilžu galeriju!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Projekta ''Sāc ar sevi!'' noslēguma pasākums26.11.2019

26. novembra vakarā Kandavas multifunkionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" zālē pulcējās kupls skaits Kandavas novada iedzīvotāju, kuriem rūp vides problēmas un vieno vēlme dzīvot tīrā vidē. Pieci Kandavas novada jaunieši, Biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" Solidaritātes projekta “Sāc ar sevi!” organizatori – Madara Ērvalde, Laura Kristīne Melne, Evita Celma, Gita Agapova un Nauris Truhņēvičs sirsnīgi uzņēma aptuveni 40 viesus – projekta pētījuma dalībniekus (Kandavas novada bērnus un jauniešus), pašvaldību iestāžu darbiniekus (skolotājus) un citus interesentus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

JC "Nagla" mēneša plāns - Decembris 201901.12.2019

2019.gada decembra plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt

Noslēguma pasākums Eiropas Solidaritātes korpusa projektam "Sāc ar sevi!"

26.11.2019 17:30 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

26. novembrī plkst. 17:30-19:00 Kandavas MJIC "Nagla" zālē notiks Eiropas Solidaritātes korpusa Solidaritātes projekta "Sāc ar sevi!" noslēguma pasākums, kuru realizē 5 jaunieši no Kandavas. Uz pasākumu tiek uzaicināti dalībnieki, kas piedalījušies abās pētījuma kārtās. Noslēgumā tiks apbalvoti dalībnieki un kopā ar projekta īstenotājiem tiks pārrunāta projekta gaita un pieredze.

Projekts "Sāc ar sevi!" tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Vakardien noslēdzās Eurodesk Time to Move kampaņas aktivitāte "Vēstule eiropietim"!15.11.2019

Oktobra sākumā  Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla" aicināja bērnu un jauniešus piedalīties Eurodesk pasākumā "Vēstule eiropietim" Time to Move kampaņas ietvaros. Pasākuma aktivitātes norisinājās visa oktobra mēneša garumā, organizējot gan zīmējumu konkursu, gan īstu un ar roku rakstītu vēstuļu saziņu ar kādu etiopieti citā valstī. Pasākuma aktivitātes tika organizētas ar mērķi veicināt jauniešu nacionālo identitāti, iepazīstot citu Eiropas valstu vienaudžus, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem. Pasākumā piedalījās aptuveni ~40 bērni, jaunieši un pieaugušie no Kandavas novada (25 rakstīja vēstules un 15 zīmēja zīmējumus) un ~25 bērni un jaunieši no Spānijas, kurā darbojas brīvprātīgā jauniete no Latvijas Kristīna. Vairāk par pasākumu lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati mūsu bilžu galeriju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Oktobris jauniešu centrā - notikumiem bagāts mēnesis!31.10.2019

Oktobris bijis ļooti piesātināts ar dažādām aktivitātēm, notikumiem un pasākumiem! Šī mēneša notikumus varētu pielīdzināt koku lapām rudenī – tie bija tik dažādi, spilgti un kopā tie radīja brīnišķīgu kopainu. Vairāk un konkrētāk par mūsu oktobra mēneša aktivitātēm lasi raksta turpinājumā, kā arī apskati krāsaino bilžu galeriju!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

JC "Nagla" mēneša plāns - Novembris 201904.11.2019

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla”

2019.gada novembra plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt
<>


Jaunākās galerijas