Eurodesk pasākums “Eiropas pidžamu ballīte” Time to Move 2018 kampaņas ietvaros23.10.2018

Oktobrī visās ES dalībvalstīs tiek organizēta Time to Move kampaņa, kuras ietvaros Eurodesk tīkla un jaunatnes organizācijas piedāvā un organizē dažādas aktivitātes par iespējām Eiropā. Eurodesk ir starptautisks informācijas tīkls un platforma par ES piedāvātajām iespējām tieši jauniešiem. Mūsu Kandavas jauniešu centrs “Nagla” šogad ir kļuvis par Eurodesk reģionālo koordinatoru ar iespējām organizēt dažādus pasākumus un aktivitātes Kandavas novada jauniešiem par ES piedāvātajām iespējām.

22.-23. oktobrī Kandavas jauniešu centrs “Nagla” kopā ar Kuldīgas jauniešu māju organizēja izklaidējošu, saliedējošu, jautru un tajā pašā laikā informatīvu Eurodesk pasākumu “Eiropas pidžamu ballīte” Time to Move 2018 kampaņas ietvaros. 

Vairāk par pasākumu lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati krāsaino bilžu galeriju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (71)

Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešu supervīzija23.10.2018

Š.g. 23. oktobrī jauniešu centra telpās norisinājās Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešu supervīzija. Šīs tikšanās laikā jaunieši pastāstīja, kā viņiem sokas ar pasākumu un aktivitāšu organizēšanu savā pagastā, kas izdodas un kas būtu jāpapildina. Mobila jaunatnes darba ietvaros aktīvi darbojas jaunieši Vānes, Zantes un Cēres pagastos - jaunieši paši sev plāno un organizē aktivitātes, taču jauniešu centrs sarūpē un nodrošina nepieciešamos resursu aktivitāšu nodrošināšanai. Joprojām pasīvs un neaktīvs mobils jaunatnes darbs ir Matkules un Zemītes pagastos, kuros jaunieši neizrāda iniciatīvu aktivitāšu plānošanā un organizēšanā. Aicinām atsaukties Matkules un Zemītes jauniešus, kuri vēlas mesties neticami foršā jauniešu pasaulē, kurā ir iespēja īstenot savas idejas un iniciatīvas! :) Gribētājus aicinām pieteikties pie jauniešu centra vadītājas Ievas :)

Supervīzijas programma un papildus informācija par projektu pieejama šeit...

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā ir Kandavas novada domes un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

printēt

Erasmus+ projekts "Baltic Youth Exchange - Integration trought sport"22.10.2018

Pieci Kandavas novada jaunieši un jauniešu centra vadītāja š.g. 12.-19.oktobrī devās uz mazu Vācijas pilsētiņu Mözen Lībekas apkārtnē, kur norisinājās Erasmus+ projekts "Baltic Youth Exchange - Integration trought sport". Projektā piedalījās 50 jaunieši no 7 valstīm – Somija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Krievija (Kaļiņingrada), Polija, Vācija.

Vairāk par to, kādas aktivitātes norisinājās projekta ietvaros, lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati superīgo bilžu galeriju!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48)

Aicinām jauniešus uz semināru par kritisko domāšanu un viltus ziņā, bezmaksas!19.10.2018

Emocionālās veselības mēneša ietvaros organizējam semināru jauniešiem:

 KRITISKĀS DOMĀŠANAS UN APZINĀTĪBAS IEMAŅU ATTĪSTĪŠANA SASKARSMĒ AR VILTUS ZIŅĀM

 2018. gada 24.oktobrī, plkst. 17.00-19.00, Kristapa ielā 30, Rīgā

Vairāk par semināra tematiku, vadītājiem un pieteikšanos lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Jaunieti, esi supervaronis internetā!15.10.2018

Kā drošāk justies un rīkoties internetā?

SKATIES TE! :)

printēt
<>


Jaunākās galerijas